10–12. Neįgyvendinto Vilniaus idėjos

10–12

2021.11.08 10:05

10–12. Neįgyvendinto Vilniaus idėjos

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Laidoje dešimt dvylika ir toliau kalbamės su radijo, televizijos, portalo, kitų skyrių kolegomis. Šį kartą tai kolegė iš portalo LRT.LT Domantė Platukytė, kuri rengia publikacijas socialiai jautriomis, žmogaus teisių temomis.

Lietuvos mergaičių choras „KIVI“ didžiausiame pasaulyje chorų konkurse nuskynė auksą.

Pasivaikščioti po Vilnių, taip ir likusį planuose, eskizuose, vizijose. Į šį vaizduotės pratimą kviečia leistis daugiau nei šimtas knygoje „Neįgyvendintas Vilnius“ pristatomų urbanistinių, architektūrinių, memorialinių bei inžinerinių projektų, kurie užgimė XX amžiuje, bet netapo realybe.

Aistė Baknauskaitė – Vytauto Dižiojo universiteto Švietimo akademijos magistrantė, socialinė pedagogė, kurios didelę dalį pastaruoju metu sudaro savanorystė. Pandemijos metu Aistė buvo išvykusi pedagoginės praktikos į Urugvajų. Šiuo metu Aistė savanoriauja migrantų laikinojo pagyvendinimo stovyklose, o pandemijai pasiglemžus močiutę, Aistė savanoriavo Santarų klinikų ligoninės priimamajame.

Ved. Rūta Kupetytė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

LRT RADIJO priešpietyje vedėjai neria į svarbias ir netikėtas temas. Istorijos, socialiniai eksperimentai, apžvalgos, pokalbiai ir Tavo kaimynystės ir namų, tai dvi kas dieną vis kitokios valandos. Laida transliuojama darbo dienomis 10.05 val.

Kiti laidos epizodai

10–12

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.