Ryto garsai. Kas kaltas, kad žmonės nesiskiepija – jie ar dezinformacija bei informacijos trūkumas?

Ryto garsai

2021.11.08 06:30

Ryto garsai. Kas kaltas, kad žmonės nesiskiepija – jie ar dezinformacija bei informacijos trūkumas?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Kas kaltas, kad dalis žmonių nesiskiepija – patys žmonės ar dezinformacija bei informacijos apie vakcinas trūkumas, kaip sako Prezidentūra. Gydytojų ir ekspertų diskusija.

Prezidentas ir premjerė reguliariai nesusitinka porą mėnesių. Ką tai rodo apie dviejų šalies vadovų santykius ir kokią įtaką tai daro valstybės interesams?

Minima Europos sveikos mitybos diena. Kokią įtaką sveikai mitybai padarė pandemija ir ar greitojo maisto restoranai sulaukia daugiau lankytojų?

„Verslo laike“ – apie prekybininkų nuogąstavimus dėl valdžios planų plėsti taromatų sistemą – priimti ir stipriųjų gėrimų bei plastikines pieno produktų pakuotes.

Pandemija keičia bažnyčios tradicijas. Įprastai kalėdojimas vykdavo gruodžio pradžioje, bet šiemet kai kurie kunigai lankytis parapijiečių namuose pradėjo gerokai anksčiau. Kodėl?

Dėl pertvarkų Prienų rajone esančiame Pociūnų aerodrome kitąmet gali neįvykti Europos ir Pasaulio sklandymo čempionatai.

Ved. Edvardas Kubilius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.