Melomanas klauso. Menininko Viktoro Paukštelio garsų pasaulis

Melomanas klauso

2021.11.05 14:00

Melomanas klauso. Menininko Viktoro Paukštelio garsų pasaulis

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Jis – jaunosios kartos lietuvių tapytojas ir pianistas, meistriškai ne tik muziką atliekantis, bet ir apie ją kalbantis. Kaip kartą prasitarė, ši turi būti ne tik tylą užpildantis fonas, o ir paskata peržengti susikaustymo, nepasitikėjimo ribą, paskata prarasti kontrolę kuriant, paskata tapti kūrybinio proceso dalimi.

Asmenybės gylis ir jo šio karto pasirinkimai, tikime, – svari paskata klausytis LRT OPUS. Laidoje „Melomanas klauso“ – menininkas Viktoras (Victor) Paukštelis, kuriam kūryba, kaip pats sakė, – prieglobstis ir „vieta“, kurioje nejaučia būties slėgimo. Nejauskite ir jūs.

Ved. Inga Ramoškaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

LRT OPUS laida „Melomanas klauso“ yra skambanti susitikimų eteryje platforma, vienijanti kokybiškos muzikos mylėtojus ir kūrėjus, įdomių dainų ieškotojus ir atradėjus, istorijų pasakotojus ir emocijų gaudytojus, vinilų kolekcininkus ir nenuilstančius šokėjus, prisiminimų medžiotojus ir nostalgijos tyrinėtojus, garsų terapijos mėgėjus ir žodžių hipnozės propaguotojus. Visi jie pakvaišę dėl muzikos ir nori ja dalintis. Kiekvieną penktadienį 14.00 val.

Kiti laidos epizodai

Melomanas klauso

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.