LRT RADIJO ringas. Ar reikia įteisinti balsavimą internetu ir ar jis gali būti saugus?

LRT Radijo ringas

2021.11.05 09:05

LRT RADIJO ringas. Ar reikia įteisinti balsavimą internetu ir ar jis gali būti saugus?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Valdantieji grįžta prie internetinio balsavimo idėjos. Svarstoma jau kituose Seimo rinkimuose sudaryti galimybę internetu balsuoti Pasaulio lietuvių vienmandatėje apygardoje. Bet kibernetinės saugos specialistai įspėja dėl įsilaužimo grėsmių ir abejoja, ar toks balsavimas nebus per brangus.

Ar reikia įteisinti balsavimą internetu ir ar jis gali būti saugus?

Laidoje dalyvauja informacinių technologijų ekspertai Ramūnas Liubertas ir Marius Pareščius, Seimo narės Dalia Asanavičiūtė ir Agnė Širinskienė. Argumentus vertina Kibernetinės saugos specialistas, rinkimų technologijų sistemos ekspertas Darius Povilaitis

Ved. Liepa Želnienė ir Marius Jokūbaitis

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Laidoje „LRT radijo ringas“ atskleidžiamos aktualios visuomenei temos diskutuojant su kelių skirtingų pozicijų atstovais. Laidoje trimis etapais, ringo principu atskleidžiamos pašnekovų priešingos nuomonės. Oponentai per valandą trunkančią diskusiją atskleidžia savo argumentus, atsako į visuomenei kylančius klausimus, o laidos pabaigoje ekspertas pateikia įžvalgas, kurios pusės atstovų argumentai jam atrodo svaresni ir kodėl. Laidoje klausytojai galės išgirsti skirtingas visuomenės nuomones pateikta laidos tema, jų klausimus.

Kiti laidos epizodai

LRT Radijo ringas

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.