Prieštaros. Ar mums Lietuvoje reikalingas raudonasis kilimas? Laidos svečias – Juozas Statkevičius

Prieštaros

2021.11.03 11:05

Prieštaros. Ar mums Lietuvoje reikalingas raudonasis kilimas? Laidos svečias – Juozas Statkevičius

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Raudonojo kilimo ištiesimo tradicija laidoje aptariama svarstant, ar ji reikalinga Lietuvoje. Mitais apipinta vadinamosios „raudonojo kilimo ištiesimo procedūros“ istorija, jos reikšminis turinys ir galimos jo interpretacijos, svarbiausi pasaulinio lygio renginiai ir simboliškumas – apie visa tai kalbama pateikiant „už“ ir „prieš“ argumentus ir, žinoma, akcentuojant iškilmingų ceremonijų kilmės bei surengimo vietas, taip pat žaismingai ginčijantis, ketinama išsiaiškinti, koks tikrasis šio išskirtinio iškilmių atributo – raudonojo kilimo – vaidmuo, fizinis pavidalas, spalvos kodas ir kokia jam priskiriamo prestižo galia.

Profesionaliai, rimtai, šmaikščiai ir su humoru į diskusiją pakviestas įsitraukti laidos svečias – garsiausias Lietuvos kutiurje, ponas Juozas Statkevičius, kurio asmeninė dalyvio ir garsenybių įvaizdžio kūrėjo patirtis, komentarai ir įžvalgos neabejotinai praturtins žiniomis visus, besidominčius užsienio ir vietinių „žvaigždžių“ gyvenimu, ko gero, vienomis iš gražiausių jo akimirkomis, kai žengiant raudonuoju kilimu, spragsint fotoaparatų blykstėms, pripažįstamas jų žmogiškasis išskirtinumas, neretai bandomas tapatinti su pusiau dieviškumu.

Laidos autoriai ir vedėjai – Eugenijus Skerstonas ir Vytenis Pauliukaitis.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Pokalbių šou, kurio dramaturgija – iš anksto numatytos vedėjų prieštaros socialinėmis, buities ir išvaizdos kultūros, kasdienio bendravimo, lavinimosi, meno raiškos ir buities temomis. Žaismingi, dinamiški ginčai, kaip įprasta gyvenime, klausytojams turėtų sudaryti prasmingos pramogos įspūdį. Vedėjai neteiks receptų, kaip turėtų būti sprendžiamos kasdienės, mūsų gyvenime iškylančios, problemos. Jų siekis – suaktyvinti klausytojus ir jiems padėti atrasti savus sprendimus. Ved. Vytenis Pauliukaitis ir Eugenijus Skerstonas

Kiti laidos epizodai

Prieštaros

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.