10–12. Romoje vykusiam G20 susitikimui pasitelktos precedento neturinčios saugumo pajėgos

10–12

2021.11.02 10:05

10–12. Romoje vykusiam G20 susitikimui pasitelktos precedento neturinčios saugumo pajėgos

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Praėjusią savaitę Italijos sostinėje susirinkusių Didžiojo dvidešimtuko šalių lyderių apsaugai sutelkta beveik 8 tūkst. pareigūnų, Romos gyventojai teigia kurį laiką esą buvę atkirsti nuo pasaulio. Kaip apie šį susitikimą atsiliepia šalies žiniasklaida bei kokios kitos aktualijos vyrauja Italijoje - pokalbis su bendradarbe šioje šalyje Daiva Lapėnaite.

„Keturi milijonai“: prieš kelerius metus į La Palmą išvykusi Eglė Mankevičienė Guimerá apie netikėtą sprendimą palikti Lietuvą, gyvenimą XVI a. Kanarų viloje ir salą tebekrečiantį ugnikalnį.

ką išgyvena šeimos, kurių vaikai lieka Lietuvoje, o tėvai išvyksta į užsienį? Kokių teigiamų patirčių gali suteikti toks šeimos modelis? Disertaciją apie tai parašė sociologė Gintė Martinkėnė.

Kas lėmė, kad JAV universitetai yra vieni geriausių pasaulyje ir kaip ten nemokamai gali studijuoti lietuviai? Pokalbis su Jeilio universiteto absolventu, konsultacijų startuolio įkūrėju Jonu Kavaliausku.

Ved. Karolina Panto

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

LRT RADIJO priešpietyje vedėjai neria į svarbias ir netikėtas temas. Istorijos, socialiniai eksperimentai, apžvalgos, pokalbiai ir Tavo kaimynystės ir namų, tai dvi kas dieną vis kitokios valandos. Laida transliuojama darbo dienomis 10.05 val.

Kiti laidos epizodai

10–12

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.