LRT RADIJO ringas. Ar esame vienodai kritiški visoms valdžioms?

LRT Radijo ringas

2021.10.29 09:05

LRT RADIJO ringas. Ar esame vienodai kritiški visoms valdžioms?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Dar prieš mėnesį premjerė Ingrida Šimonytė pareiškė, kad kritika, kurios sulaukia jos vadovaujama Vyriausybė, panašesnė į ultimatumus. Opozicija atkerta, kad kaip tik šios valdžios nuodėmėms visuomenė nepagrįstai atlaidi. Kaip yra iš tikrųjų? Ar visoms valdžioms esame vienodai kritiški?

LRT Radijo ringe diskutuoja Seimo vicepirmininkas, konservatorius Jurgis Razma, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas Ramūnas Karbauskis, Seimo narys konservatorius Andrius Vyšniauskas ir buvusio premjero Sauliaus Skvernelio advokatas Dominykas Vanhara.

Pasisakymus vertins Vilniaus universiteto Skaitmeninių kultūrų ir komunikacijos katedros docentas Andrius Šuminas.

Ved. Liepa Želnienė ir Marius Jokūbaitis.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Laidoje „LRT radijo ringas“ atskleidžiamos aktualios visuomenei temos diskutuojant su kelių skirtingų pozicijų atstovais. Laidoje trimis etapais, ringo principu atskleidžiamos pašnekovų priešingos nuomonės. Oponentai per valandą trunkančią diskusiją atskleidžia savo argumentus, atsako į visuomenei kylančius klausimus, o laidos pabaigoje ekspertas pateikia įžvalgas, kurios pusės atstovų argumentai jam atrodo svaresni ir kodėl. Laidoje klausytojai galės išgirsti skirtingas visuomenės nuomones pateikta laidos tema, jų klausimus.

Kiti laidos epizodai

LRT Radijo ringas

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.