Pakeliui su klasika. Vytautas Leistrumas – apie garsą ir tylą bei tarp jų įsiterpusį įkvėpimą

Pakeliui su klasika

2021.10.28 16:05

Pakeliui su klasika. Vytautas Leistrumas – apie garsą ir tylą bei tarp jų įsiterpusį įkvėpimą

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras kviečia į vienaveiksmių baletų „Pragiedrėjusi naktis“ ir „Šventasis pavasaris“ premjerą.

Šeštadienį kamerinis choras „Aidija“, bendradarbiaudamas su Bažnytinio paveldo muziejumi, kviečia į paskaitą-koncertą „Cantio“, skirtą Visų Šventųjų ir Vėlinių giedojimo tradicijai.

Pasaulio muzikos naujienose – žvilgsnis į pasibaigusius tarptautinius F. Chopino pianistų ir N. Paganini ir smuikininkų konkursus ir jų laimėtojus, taip pat – apie būsimą Asmik Grigorian pasirodymą Elbės filharmonijoje.

Rašytojas Tomas Dirgėla ne tik rašo, bet taip pat groja ir dainuoja. Su bendraminčiais įkūrė grupę „Knygų vaikai“.

Rubrikoje „Be kaukių“ – kompozitorius, muzikos prodiuseris ir atlikėjas, muzikos teatrui bei kinui kūrėjas Vytautas Leistrumas. Pokalbis apie kūrybą, įkvėpimą, garsą ir tylą.

Ved. Gerūta Griniūtė ir Ignas Andriukevičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Pagrindinis laidos dėmesys skiriamas muzikai, skirtingų sričių asmenybės pasakoja apie savo aistrą muzikai per įvairius aspektus: kiną, poeziją, literatūrą, dailę, sportą, laisvalaikio užsiėmimus. Kiekviena laida sudaryta iš dviejų dalių: pokalbio ir specialios rubrikos. „Pakeliui su vasara“ keliauja ne tik po Vilnių, Kauną, bet ir į kitur vykstančius renginius. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 16.05 val.

Kiti laidos epizodai

Pakeliui su klasika

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.