60 minučių. Nuo koronaviruso pasiskiepijusios apie penktadalis nėščiųjų ir gimdyvių

60 minučių

2021.10.28 17:05

60 minučių. Nuo koronaviruso pasiskiepijusios apie penktadalis nėščiųjų ir gimdyvių

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Kauno klinikose mirė COVID-19 sirgusi 23-ejų gimdyvė, jos mergaitė sveika, išnešiota, COVID-19 neužsikrėtė.

Prezidentas Gitanas Nausėda konferencijoje, skirtoje Lietuvos ir Rusijos diplomatinių santykių 30-mečiui, sakė, kad 1991 liepos 27 dieną tarp valstybių pasirašyta sutartis iki šiol išlieka teisinė užtvara bet kokiems mėginimams kėsintis į mūsų valstybingumą:

Trys LGBTQ+ atstovų mamos įkūrė nevyriausybinę organizaciją, kuri emociškai padės LGBTQ+ bendruomenei bei jų artimiesiems.

Šiauliuose veikiančią bendrovę „BMZ-Baltija“ kontroliuoja viena stambiausių Baltarusijos valstybinių įmonių. Ji Lukašenkos režimui uždirba šimtus milijonų.

Prašoma visuomenės pagalbos ieškant be žinios Kaune dingusių dviejų nepilnamečių. Kauno apygardos vyriausioji prokurorė Daiva Brudnienė.

Glazge prasidedant Jungtinių Tautų klimato kaitos konferencijai, pasaulio žiniasklaida dėmesį skiria ir mitams apie klimato kaitą.

Šiuo metu Vilniuje Europos Teismų Tarybų Tinklo generalinė asamblėja sprendžia dėl Lenkijos teisėjų tarybos pašalinimo iš šios organizacijos.

Ved. Agnė Skamarakaitė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Svarbiausi įvykiai ir pagrindinės Lietuvos bei užsienio aktualijos. Jei nesuspėjote sekti įvykių, viską pasivysite per 60 minučių. Visos dienos įvykių mozaika su pranešimais iš įvykių vietos, LRT radijo žurnalistų pasakojimais ir savo sričių profesionalų komentarais. Aiškiai, patikimai, koncentruotai. Kiekvieną darbo dieną 17.05 val.

Kiti laidos epizodai

60 minučių

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.