Pakeliui su klasika. Kristupas Sabolius – apie kūrybiškumo ir vaizduotės paieškas

Pakeliui su klasika

2021.10.27 16:05

Pakeliui su klasika. Kristupas Sabolius – apie kūrybiškumo ir vaizduotės paieškas

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Šiandien prasideda 24-asis Tarptautinis Akordeono festivalis Vilnius 2021, kuris akordeoną pristato įvairiausiais rakursais. Studijoje festivalį pristatys jo koordinatorė Dangira Goštaltavičiūtė.

Lietuvoje švenčiama tarptautinė animacijos diena. Kokie animaciniai filmai šiandien aktualūs Lietuvoje, ir ar jie skirti tik vaikams? Pasakoja Lietuvos animacijos asociacijos prezidentė Justė Michailinaitė.

Ramutei Skučaitei – 90-imt. Trumpas interviu su poete.

Igno Gudelevičiaus pasakojimas apie danų kilmės baroko kompozitoriaus Dietricho Buxtehudes kūrybą.

Kaip atrodo kūriniai, piešti ant dėvėtų drabužių drobės? Tokią parodą iki spalio 29 d. dar galite pamatyti Tauragėje. Aurimo Žukausko pasakojimas.

„Kurti galime visi. Mes gimstame kūrybingi, o nekūrybiškumo esame išmokyti“, - sako filosofas, rašytojas, vertėjas, scenaristas Kristupas Sabolius. Apie kūrybiškumo ir vaizduotės paieškas – rubrikoje „Be kaukių“.

Ved. Rasa Murauskaitė ir Odeta Vasiliauskaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Pagrindinis laidos dėmesys skiriamas muzikai, skirtingų sričių asmenybės pasakoja apie savo aistrą muzikai per įvairius aspektus: kiną, poeziją, literatūrą, dailę, sportą, laisvalaikio užsiėmimus. Kiekviena laida sudaryta iš dviejų dalių: pokalbio ir specialios rubrikos. „Pakeliui su vasara“ keliauja ne tik po Vilnių, Kauną, bet ir į kitur vykstančius renginius. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 16.05 val.

Kiti laidos epizodai

Pakeliui su klasika

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.