Pakeliui su klasika. Choreografė Agnija Šeiko: gimtoji mano kalba – šokio kalba

Pakeliui su klasika

2021.10.26 16:05

Pakeliui su klasika. Choreografė Agnija Šeiko: gimtoji mano kalba – šokio kalba

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Choreografė, šokėja ir pedagogė Agnija Šeiko yra sukūrusi daugiau nei tris dešimtis šiuolaikinio šokio ir muzikinių spektaklių, beveik dešimtmetį vadovauja Šeiko šokio teatrui. Kaip keičiasi šiuolaikinio šokio situacija Lietuvoje, kiek šiuolaikiniam šokiui yra svarbios aktulios laikmečio problemos, ką Lietuvos šokio panoramai suteikia užsienio choreografų darbai - pokalbis su rubrikos „Be kaukių" viešnia Agnija Šeiko.

Kokius sapnus naujajame albume „The Dream I Forgot” pamiršo pianistas, kompozitorius ir dainininkas Giedrius Nakas?

Kada interneto vartojimas tampa probleminiu ir kokios to pasekmės? Pokalbis su Vilniaus universiteto Gamtos mokslų centro doktorante Dovile Šimkute.

Rubrikoje „Užeikite" mūsų laukia kelionė į Žemaitiją, kur vidury laukų menininkų iš Klaipėdos tapytojos Birutės Fiodorovos ir vitražisto Virgilijaus Bizausko šeimos įkurta arbatinė-galerija. Į „Pilies malūną“ – itališko stiliaus arbatinę-galeriją Lopaičiuose ir užsukome vieną rudenišką rytą.

Muzika iš filmo „Žalioji knyga“ - Ievos Buinevičiūtės pasakojimas.

Ved. Jolanta Kryževičienė ir Gabija Narušytė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Pagrindinis laidos dėmesys skiriamas muzikai, skirtingų sričių asmenybės pasakoja apie savo aistrą muzikai per įvairius aspektus: kiną, poeziją, literatūrą, dailę, sportą, laisvalaikio užsiėmimus. Kiekviena laida sudaryta iš dviejų dalių: pokalbio ir specialios rubrikos. „Pakeliui su vasara“ keliauja ne tik po Vilnių, Kauną, bet ir į kitur vykstančius renginius. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 16.05 val.

Kiti laidos epizodai

Pakeliui su klasika

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.