Lietuvos diena. Laikas keisti padangas: ką reikėtų žinoti?

Lietuvos diena

2021.10.26 13:05

Lietuvos diena. Laikas keisti padangas: ką reikėtų žinoti?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Kas trečia savivaldybė Lietuvoje įgyvendina dalyvaujamąjį biudžetą. Dalyvaujamasis biudžetas – tai būdas kartu su bendruomene spręsti dėl viešųjų lėšų panaudojimo, kai bendruomenės nariai patys siūlo idėjas savivaldybei, mokyklai ar organizacijai ir balsuodami renka labiausiai patikusias.

LRT užsakymu atlikta apklausa rodo, kad gyventojai palankiai vertina verslui ir žmonėms suteiktą paramą per pandemiją. Tačiau aiškėja, kad nutrūkus valstybės paramai, bankrotų skaičius pradėjo po truputį augti.

Steigiant naujas „Natura 2000“ teritorijas Lietuvoje, Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba iš savininkų išpirks žemę ir miško sklypus.

Laikas keisti padangas. Kas žinotina?

Ved. Madona Lučkaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Tai LRT RADIJO dienos informacinė laida, kurioje akualiausių dienos naujienų, įvykių aptarimas, komentarai. Laidoje įvairiomis temomis kalbinami politikai, valdžios atstovai, politologai. Žurnalistai iš įvairiausių įvykių rengia reportažus, pačiomis akutaliausiomis temomis, dėmesys užsienio naujienoms, sporto pranešimai. „Lietuvos diena“ į įvykius reaguoja greitai, dažnai juos nušviedama tiesioginėmis transliacijomis iš įvykio vietos. Laida transliuojama kasdien 13.05 val.

Kiti laidos epizodai

Lietuvos diena

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.