Ryto garsai. Ar būtų daugiau tvarkos, jeigu kartu su galimybių pasu būtų privaloma parodyti ir asmens dokumentą?

Ryto garsai

2021.10.26 06:30

Ryto garsai. Ar būtų daugiau tvarkos, jeigu kartu su galimybių pasu būtų privaloma parodyti ir asmens dokumentą?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Jau kurį laiką daugelyje šalių populiaria investicijų forma laikoma investavimas į skaitmenines valiutas, dar vadinamas kriptovaliutomis. Tai pat, naudojant kompiuterinę techniką bei elektros energiją, tokias skaitmenines valiutas galima kasti, jomis prekiauti biržose ar išleisti atsiskaitant už prekes ar paslaugas. Nors kriptovaliutos nėra pripažįstamos vyriausybių, centrinių bankų, ar daugumos kitų finansų institucijų, kai kurios valstybės jau ėmėsi griežtesnių priemonių, siekdamos reguliuoti kriptoverslus. Apie tai išsamiau pasakoja Rūta Nikitinaitė ir LRT Radijo užsienio bendradarbiai.

Ar pateisina lūkesčius galimybių pasas? Policijos departamentas pradėjo 38 ikiteisminius tyrimus dėl svetimo Galimybių paso pagrobimo arba pagrobtojo panaudojimo, taip pat pradėta 21 administracinė teisena dėl veido kaukių nedėvėjimo. Ar būtų daugiau tvarkos, jeigu kartu su galimybių pasu privalomai reikėtų parodyti ir asmens dokumentą?

Ministrės pirmininkės patarėja Živilė Gudlevičienė, prekybos tinklo „Maxima“ atstovė Rima Aukštuolytė, prekybos tinklo “IKI’ atstovė Vaida Budrienė.

Ar atsigauna po pandemijos Lietuvos muziejų lankymas? Pokalbis su naujai išrinktu Lietuvos muziejų asociacijos vadovu, Kauno IX forto muziejaus direktoriumi Mariumi Pečiuliu.

Užsienio įvykių apžvalga. Giedrė Trapikaitė.

Transperency International pristato naujausią apžvalgą. Šį rytą skelbiama pirmoji apžvalga kaip savivaldybėms Lietuvoje sekasi įgyvendinti dalyvaujamąjį biudžetą. Studijoje Transparency International“ Lietuvos skyriaus iniciatyvų vadovė Ieva Dunčikaitė, telefonu Vidaus reikalų viceministrė Sigita Ščajevienė.

STUDIJOJE: Krašto apsaugos ministras Arvydas Anušauskas

Sporto pranešimai. Marius Andrijauskas.

Šį vakarą, po Panoramos, bus pradėtos rodyti šių metų „Nacionalinė ekspedicija. Lietuva Europoje“ laidos. Apie šiųmetę kūrybą, kelionės iššūkius, šio projekto sumanytojas ir organizatorius Edmundas Jakilaitis.

Ved. Rūta Kupetytė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.