Nenušaunami siužetai. Kas įdomiau – Aleksandros Marininos detektyvai ar sovietinių laikų miestų legendos?

Nenušaunami siužetai

2021.10.25 18:12

Nenušaunami siužetai. Kas įdomiau – Aleksandros Marininos detektyvai ar sovietinių laikų miestų legendos?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

„Nenušaunamų siužetų“ vedėjai Rasa Drazdauskienė ir Ernestas Parulskis naujausioje laidoje ginčijasi apie rusų rašytojos Aleksandros Marininos kūrybą, arba, sukonkretinus – aptaria jos naujausią, į lietuvių kalbą dar neišverstą dviejų tomų romaną „Kita tiesa“. Ginčas vyks gana intensyviai, nes vienas pašnekovas užsispyrusiai nepritaria teiginiui, net ir išklausęs nenuginčijamus įrodymus, kad Marininos detektyvus verta skaityti. Laidai įpusėjus vedėjai aptaria dar vieną rusišką knygą, kurioje analizuojamos sovietinės urbanistinės legendos ir galiausiai bando patys prisiminti sovietinės vaikystės mitus.

Beje, yra ir kitų naujienų apie rusišką kriminalą – ką tik, spalio 24 d., LRT TELEVIZIJA pradėjo rodyti tikrais įvykiais paremtą BBC serialą „Pasikėsinimas Solsberyje“ („Salisbury Poisonings“) apie 2018 m. įvykusį apnuodijimą „Novičioku“. Serialas rodomas (dar liko trys serijos) sekmadieniais, 21 val.

Ved. Rasa Drazdauskienė ir Ernestas Parulskis

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Laidoje du patyrę detektyvų skaitytojai aptaria detektyvinių romanų būsenas pasaulyje ir Lietuvoje, pakeliui užkabindami ir naujienas iš kinematografinių detektyvų pasaulio. Laida transliuojama pirmadieniais 18.12 val.

Kiti laidos epizodai

Nenušaunami siužetai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.