Pakeliui su klasika. Kas gyvenime „veža“ Justiną Naviką?

Pakeliui su klasika

2021.10.25 16:05

Pakeliui su klasika. Kas gyvenime „veža“ Justiną Naviką?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Kupiškio rajono savivaldybė dėl augančio užsikrėtusiųjų koronavirusu skaičiaus iki gruodžio 1 – osios uždraudžia visus kultūros renginius ir kolektyvų repeticijas uždarose patalpose.

Aštuntajame tarptautiniame Rygos kino festivalyje Andriaus Blaževičiaus filmas „Bėgikė“ paskelbtas geriausiu vaidybinio filmo kategorijoje.

Vytauto Didžiojo universitete praėjusią savaitę vyko Pasaulio lietuvių bendruomenių forumas. Jo metu virtualiai ar gyvai susirinkę dalyviai dalijosi bendruomenių gyvenimo momentais, sunkumais bei lūkesčiais.

Savaitgalį Frankfurte baigėsi tarptautinė knygų mugė, kurioje geriausia knyga jaunimo knygų kateogrijoje pripažinta „Sibiro haiku“.

Justinas Navikas, neseniai išleidęs savo knygą „Išeiti į horizontą“ gyvenime vadovaujasi trumpu ir aiškiu šūkiu – gyvenimas veža!

Ved. Marius Eidukonis

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Pagrindinis laidos dėmesys skiriamas muzikai, skirtingų sričių asmenybės pasakoja apie savo aistrą muzikai per įvairius aspektus: kiną, poeziją, literatūrą, dailę, sportą, laisvalaikio užsiėmimus. Kiekviena laida sudaryta iš dviejų dalių: pokalbio ir specialios rubrikos. „Pakeliui su vasara“ keliauja ne tik po Vilnių, Kauną, bet ir į kitur vykstančius renginius. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 16.05 val.

Kiti laidos epizodai

Pakeliui su klasika

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.