Lietuvos diena. Kodėl utilizuojamos vakcinos?

Lietuvos diena

2021.10.25 13:05

Lietuvos diena. Kodėl utilizuojamos vakcinos?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Išpilamų vakcinų nuo koronaviruso kiekiai didėja. Anot Sveikatos apsaugos ministerijos, tai siejama su skiepijimo tempais ir vakcinaciją vykdančių įstaigų plėtra.

Lietuvos Konstitucijos ir Europos teisės dienos proga teismai ir notarai kviečia į nemokamas nuotolines teisines konsultacijas.

Rusijos pareigūnų Kuršių mariose sekmadienį sulaikytas Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas ir du su juo žvejoję verslininkai buvo nubausti keliasdešimt eurų siekiančiomis baudomis, o sieną žyminčių plūdurų sako nepastebėję.

Vokietija stiprins sienos su Lenkija kontrolę, dėl migrantų suaktyvėjus ultradešiniesiems.

Ganyklas ir pievas savo reikmėms suarę šalies ūkininkai turės jas atkurti, užsėdami daugiamečiais žolynais. Nesilaikant tokio reikalavimo jiems grės finansinės sankcijos.

Sudane sulaikyti politiniai lyderiai, demokratai smerkia „perversmą“.

Ved. Madona Lučkaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Tai LRT RADIJO dienos informacinė laida, kurioje akualiausių dienos naujienų, įvykių aptarimas, komentarai. Laidoje įvairiomis temomis kalbinami politikai, valdžios atstovai, politologai. Žurnalistai iš įvairiausių įvykių rengia reportažus, pačiomis akutaliausiomis temomis, dėmesys užsienio naujienoms, sporto pranešimai. „Lietuvos diena“ į įvykius reaguoja greitai, dažnai juos nušviedama tiesioginėmis transliacijomis iš įvykio vietos. Laida transliuojama kasdien 13.05 val.

Kiti laidos epizodai

Lietuvos diena

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.