Vienkartinė planeta. Filmai už gamtą

Vienkartinė planeta

2021.10.25 16:30

Vienkartinė planeta. Filmai už gamtą

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Dėl klimato kaitos vis dažnėjančios audros į krantą išmeta ir plastiko šiukšles, ir sužeistus gyvūnus. Veterinarai bejėgiai vaikšto apie merdėjantį banginį, kuriam jau negali padėti. Pasivaikščiojimas jūros pakrante kai kuriems žmonėms jau tapęs šiukšlių rinkimo misija, vietomis primenančia ir archeologų darbą – toks ilgaamžis mūsų paliktas pėdsakas vandenyne. Tuo metu vienas turtuolis kolekcionuoja milžiniškus šimtamečius medžius – kurie su galinga technika iškasami ir keliauja per miškus ir jūras į jo asmeninį sodą.

Tai trys istorijos apie žmones ir gamtą, kurias šių metų festivalyje „Nepatogus kinas“ jautriai pasakoja suomių režisierė Anna Antsalo, danų kino kūrėja Robin Petre ir Salome Jashi iš Sakartvelo.

Autorė Vaida Pilibaitytė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Laida apie tokį gyvenimą planetoje, kad jos išteklių užtektų visiems. Pokalbiuose ir pasakojimuose su įvairių sričių ekspertais autorės analizuoja žmogaus poveikį aplinkai ir ieško sprendimų pasaulinei ekologinei krizei suvaldyti. Nuo 2002 metų rengiama pirmoji Lietuvoje aplinkosaugos temų radijo laida įvertinta ne vienu žurnalistiniu apdovanojimu už profesionalumą ir temų išskirtinumą Lietuvoje ir užsienyje. Laida transliuojama pirmadieniais 16.30 val.

Kiti laidos epizodai

Vienkartinė planeta

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.