Svajoja vaikai. Atėnė sieks tapti TV laidų vedėja: jai pirmuosius žingsnius svajonės link atskleidė Ugnė Siparė

Šįkart LRT televizijos laidos „Svajoja vaikai“ metu vedėjas Vaidotas Baumila kartu su heroje Atėne kalbės apie darbą, kurį dirbantys žmonės yra itin kūrybiški, charizmatiški, smalsūs, iniciatyvūs ir, žinoma, iškalbingi. Tai žmonės, kuriuos mes kasdien matome televizijos ekranuose. Tai žmonės, kurie mus kasdien informuoja apie įvairias naujienas, įdomybes ir atradimus. Šios profesijos atstovus mes vadiname televizijos laidų vedėjais.

Apie TV laidų vedėjos profesiją Atėnė svajoja dar ne taip ir ilgai, tačiau mergaitė yra užtikrinta savo pasirinkimu. Jos potencialu neabejoja ir tėvai, kadangi Atėnė jau dabar pasižymi visomis svarbiausiomis televizijos laidų vedėjai reikalingomis savybėmis – yra labai smalsi, aktyvi, kūrybiška, komunikabili ir neturi nė menkiausios scenos baimės. Be to, mergaitė jau dabar veda renginius mokykloje ir aktyviai dalyvauja įvairiuose projektuose.

Nors Atėnė ir neturi autoriteto savo svajonių profesijos srityje, pasiūlymas susitikti su visiems puikiai žinoma TV laidų vedėja, žurnaliste Ugne Sipare mergaitę itin pradžiugino – jai Ugnė labai patinka. Todėl nieko nelaukę, Vaidotas ir Atėnė keliavo į LRT studiją. Ten jaunoji svajotoja turėjo galimybę iš arčiau susipažinti su įdomiauisiais televizijos užkulisiais – išmėgino grimo kėdę, aplankė spalvingąją TV laidų vedėjų drabužinę, ekranuose stebėjo veiksmą, vykusį studijoje. Galiausiai Atėnė turėjo progą apsikeisti su Ugne vietomis išmėginti savo jėgas TV laidų vedėjos vaidmenyje. Taigi kaip gi mažajai herojei sekėsi imti interviu iš itin atvirai nusiteikusios Ugnės Siparės – žiūrėkite „Svajoja vaikai“ laidoje.

Ved. Vaidas Baumila.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau