Mėlynas tonas. Keturiasdešimt aštuntoji laida. Pažintis su įrašų leidykla „Tru Thoughts“

Mėlynas tonas

2021.10.22 18:00

Mėlynas tonas. Keturiasdešimt aštuntoji laida. Pažintis su įrašų leidykla „Tru Thoughts“

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Šioje „Mėlyno tono“ laidoje skambės vien tik įrašų kompanijos „Tru Thoughts“ muzika. Leidyklą 1999 metais įkūrė Robert Luis ir Paul Jonas. Jų muzikinė koncepcija – samplaika iš naujojo džiazo, elektronikos, soul, funk, worldbeat muzikos. Visai kaip „Mėlyno tono“. Galbūt būtent todėl „Tru Thoughts“ atlikėjai taip dažnai skamba mūsų laidoje.

Šio vakarą aš parodau visą leidyklos muzikinį spektrą. Girdite tokius atlikėjus bei grupes kaip Anushka, WheelUP, „Pieces Of A Man“, „The Seshen“, Rhi, „Space Captain“, „Gawd Status“, „Crafty 893“, Zero dB, Irah & Abstract Sonance, Nanci Correia & Origin One, Tiawa, „Ebi Soda“, J-Felix, Bryony Jarman-Pinto, Rabii Harnourne & V.B Kuhl.

Ved. Darius Užkuraitis

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Retas kuris susimąsto, kad visa šiuolaikinė populiarioji muzika yra kilusi iš džiazo arba bliuzo. Dauguma šių laikų muzikos grupių ar atlikėjų, pavyzdžiui, „De-Phazz“, „St. Germain“, „US3“ ar Jacob Banks, kuria muziką, kurią vadina house, elektronine, hiphopu ar roku, tačiau į savo muzikinį audinį, be kita ko, įpina ir džiazo garsų ar intonacijų. Laida „Mėlynas tonas“ yra skirta būtent tokiai muzikai – sukurtai bet kokioj stilistikoj, tačiau savyje turinčiai mėlynųjų natų (angl. blue notes), skleidžiančių džiazo kvapą ir suteikiančių jai džiazo skonį. Kiekvieną trečiadienį 18.00 val.

Kiti laidos epizodai

Mėlynas tonas

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.