Pakeliui su klasika. Vytautas Viržbickas: savo skulptūromis bandau priartinti prie skubančio žiūrovo žvilgsnio meilę, nuoširdumą, pastovumą

Pakeliui su klasika

2021.10.22 16:05

Pakeliui su klasika. Vytautas Viržbickas: savo skulptūromis bandau priartinti prie skubančio žiūrovo žvilgsnio meilę, nuoširdumą, pastovumą

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

LRT KLASIKOS eteryje skambės ypatinga radijo teatro premjera – kino režisierės Giedrės Beinoriūtės režisuotas radijo spektaklis „bedugnė“. Pokalbis apie premjerą ir radijo teatro žanro ypatumus.

Dubajuje vyksta pasaulinė paroda „EXPO 2020“. Šiandien parodoje – Lietuvos nacionalinė diena. Kaip atrodo Lietuvos paviljonas ir kokią žinią skleidžiame pasauliui?

1988 m. spalio 22 d. Vilniuje prasidėjo Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio steigiamasis suvažiavimas. Prisiminimais dalijasi Sąjūdžio suvažiavimo išrinktas Seimo narys Eugenijus Laurinaitis.

Rubrikoje „Be kaukių“ – skulptorius Vytautas Viržbickas. Apie dekoracijų pasaulinio garso filmams kūrimą ir istoriją pasakojančią kūrybą.

Ved. Jolanta Kryževičienė ir Ignas Andriukevičius

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Pagrindinis laidos dėmesys skiriamas muzikai, skirtingų sričių asmenybės pasakoja apie savo aistrą muzikai per įvairius aspektus: kiną, poeziją, literatūrą, dailę, sportą, laisvalaikio užsiėmimus. Kiekviena laida sudaryta iš dviejų dalių: pokalbio ir specialios rubrikos. „Pakeliui su vasara“ keliauja ne tik po Vilnių, Kauną, bet ir į kitur vykstančius renginius. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 16.05 val.

Kiti laidos epizodai

Pakeliui su klasika

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.