60 minučių. Kaune vykdomas ikiteisminis tyrimas dėl galimo skiepijimo įrašų klastojimo e-sveikatoje

60 minučių

2021.10.22 17:05

60 minučių. Kaune vykdomas ikiteisminis tyrimas dėl galimo skiepijimo įrašų klastojimo e-sveikatoje

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Briuselyje vykstančioje Europos Vadovų Taryboje – siūlymai plėsti sankcijas Baltarusijai ir finansuoti fizinį barjerą pasienyje.

Prezidentas Gitanas Nausėda paprašytas detalizuoti vakar išsakytą savo kritiką, kad vasarą vakcinacijos tempai buvo dirbtinai lėtinami, teigė, kad centrinės valdžios skiepijimo strategija nukrypo ne į motyvavimą, o į grasinimą.

Graikijoje sulaikytas Sausio 13-osios byloje nuteistas Ukrainos pilietis Aleksandras Radkevičius yra Ukrainos karo su Rusijos remiamais separatistais veteranas. Kokią įtaką ši aplinkybė gali daryti Lietuvos ir Ukrainos santykiams?

Lietuvos žemės ūkio taryba toliau ragina trauktis žemės ūkio ministrą Kęstutį Navicką. Ministras nei atsistatydinti, nei atsisakyti žaliojo kurso neketina.

2022 metų trūkstamų profesijų sąraše – 122 specialybės.

Jungtinių Valstijų prezidentas pareiškė, kad šalis gintų Taivaną, jei jį užpultų Kinija.

Ved. Agnė Skamarakaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Svarbiausi įvykiai ir pagrindinės Lietuvos bei užsienio aktualijos. Jei nesuspėjote sekti įvykių, viską pasivysite per 60 minučių. Visos dienos įvykių mozaika su pranešimais iš įvykių vietos, LRT radijo žurnalistų pasakojimais ir savo sričių profesionalų komentarais. Aiškiai, patikimai, koncentruotai. Kiekvieną darbo dieną 17.05 val.

Kiti laidos epizodai

60 minučių

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.