Lietuvos diena. Pirkėjų aptarnavimas tik su galimybių pasu, ar reguliuojant srautus

Lietuvos diena

2021.10.22 13:05

Lietuvos diena. Pirkėjų aptarnavimas tik su galimybių pasu, ar reguliuojant srautus

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Mažesnės, iki pusantro tūkstančio kvadratinių metrų parduotuvės ir turgavietės, aptarnaujančios pirkėjus be galimybių paso, turi reguliuoti jų srautus ir užtikrinti trisdešimties kvadratinių metrų prekybos plotą žmogui. Prekybos tinklas „Lidl“ žmones nusprendė aptarnauti tik su galimybių pasu. Tuo metu kai kurie vaistinių tinklai piktinasi tokiu Vyriausybės sprendimu ir sako, kad neretai vaistinių plotas siekia iki 60 metrų, todėl klientams savo eilės teks laukti lauke.

Šiauliuose atidarytas Pasaulio teisuolių skveras. Holokausto aukų ir žydų gelbėtojų atminimas įamžintas netoli buvusių vartų į žydų getą. Vilniaus ir Ežero gatvių sankirtoje atidengta šiauliečio Ado Toleikio sukurta kompozicija „Jungtis“. Baltos spalvos monumente iškaltos Pasaulio tautų teisuolių pavardės.

Tarptautiniame festivalyje apdovanotas LRT RADIJO naujienų reportažas apie sunkių COVID-19 ligonių slaugymą

37-ajame Bohemijos radijo produkcijos festivalyje „Prix Bohemia Radio“ tarp apdovanotų geriausių kūrinių – LRT RADIJO naujienų tarnybos reportažas. Pernai Kalėdų išvakarėse per LRT RADIJĄ skambėjęs žurnalistės Editos Vitės reportažas iš Lietuvos ligoninių, besigrumiančių su COVID-19 ligoniais, buvo įvertintas antrąja vieta radijo naujienų kategorijoje. Apie tai paskelbta spalio 21 d. vakare Čekijos Olomouco mieste vykusioje festivalio konkurso apdovanojimų ceremonijoje.

Ved. Madona Lučkaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Tai LRT RADIJO dienos informacinė laida, kurioje akualiausių dienos naujienų, įvykių aptarimas, komentarai. Laidoje įvairiomis temomis kalbinami politikai, valdžios atstovai, politologai. Žurnalistai iš įvairiausių įvykių rengia reportažus, pačiomis akutaliausiomis temomis, dėmesys užsienio naujienoms, sporto pranešimai. „Lietuvos diena“ į įvykius reaguoja greitai, dažnai juos nušviedama tiesioginėmis transliacijomis iš įvykio vietos. Laida transliuojama kasdien 13.05 val.

Kiti laidos epizodai

Lietuvos diena

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.