10–12. LGBT vaiko mama Rasa Račienė kreipėsi į prezidentą

10–12

2021.10.22 10:05

10–12. LGBT vaiko mama Rasa Račienė kreipėsi į prezidentą

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Pažintis su LRT kolega - studijoje LRT IT sistemų administratorius Arūnas Akelaitis.

Sekmadienį LRT KLASIKOS eteryje radijo teatro premjera - Giedrės Beinoriūtės režisuota „bedugnė“.

Nacionalinėje Mažvydo bibliotekoje lankytojai gali susipažinti su slapta disidentine spauda. Parodoje „Kelias į laisvę: Nepriklausomi leidiniai okupuotoje Lietuvoje ir už jos ribų“ eksponuojami ir anksčiau nematyti nepriklausomos spaudos maketai, kuriuos išsaugojo jų gamybai vadovavęs Nepriklausomybės akto signataras, diplomatas Petras Vaitiekūnas.

Pokalbis apie sekmadienį vykiančią mugę „Vėlinių gelmės“, kurios metu lankytojai bus supažindinami su įvairiomis alternatyvomis mirties tematikos prekėmis ir paslaugoms.

LGBT vaiką auginanti medicinos mokslų daktarė, vaikų odontologė Rasa Račienė viešai kreipėsi į prezidentą Gitaną Nausėdą - ji tol stovėsianti po Prezidentūros langais, kol šalies vadovas sutiks su ja susitikti. Prezidentas ją išgirdo - pirmadienį numatomas judviejų susitikimas.

Ved. Agnė Skamarakaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

LRT RADIJO priešpietyje vedėjai neria į svarbias ir netikėtas temas. Istorijos, socialiniai eksperimentai, apžvalgos, pokalbiai ir Tavo kaimynystės ir namų, tai dvi kas dieną vis kitokios valandos. Laida transliuojama darbo dienomis 10.05 val.

Kiti laidos epizodai

10–12

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.