Laikas kultūrai. Maksim Isaev: jeigu Rusijoje performansą parodytume gatvėje – mus pasodintų į kalėjimą

Laikas kultūrai

2021.10.22 11:05

Laikas kultūrai. Maksim Isaev: jeigu Rusijoje performansą parodytume gatvėje – mus pasodintų į kalėjimą

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Baigėsi tradicinė meno mugė ArtVilnius. Kokie ryškiausi jos akcentai, atradimai ir praradimai - pokalbis su vertinimo komisijos pirmininke, parodų kuratore ir menininke Laima Kreivyte.

"Į teatrą ateina jaunosios kartos žiūrovai, kuriuos žavi vaizdų kultūra",- sako KOSMOS Theatre meno vadovas Žilvinas Vingelis. Pokalbis apie vaizdų teatrą ir kartų kaitą teatre.

Vilniuje savo spektaklį rodė ir kūrybines dirbtuves aktoriams rengia garsaus teatro iš Rusijos AKHE kūrėjai. Koks yra inžinerinis teatras, kaip tarptautinių apdovanojimų pelnęs kolektyvas gyvena Rusijoje - pokalbis su vienu iš teatro kūrėjų Maksimu Isaevu.

Ved. Jolanta Kryževičienė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Paskutinę savaitės dieną atsigręžiame į besibaigiančią savaitę, akcentuodami ne įvykių kroniką, o ieškodami gilesnio požiūrio, kalbėdami apie įvykius ir naujus reiškinius, atskleisdami asmenybes, kurioms prabėgusi savaitė yra svarbi. Kalbame tiek apie meno įvykius (ir ne tik didžiuosiuose miestuose), tiek apie platesnes kultūros temas. Laida transliuojama penktadieniais 11.05 val.

Kiti laidos epizodai

Laikas kultūrai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.