LRT RADIJO ringas. Ar visiems vienodai galioja teisė į gydymą?

LRT Radijo ringas

2021.10.22 09:05

LRT RADIJO ringas. Ar visiems vienodai galioja teisė į gydymą?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys sako, kad nėra teisinga, kai visas dėmesys skiriamas sergantiems koronavirusu, o planinės sveikatos paslaugos neteikiamos. Tačiau kol kas nutarta tik plėsti bendradarbiavimą tarp ligoninių ir pacientus drąsiau siųsti paslaugų į regionus. Ar to pakaks? Ir ar vienodai visiems užtikrinama konstitucinė teisė gydytis?

Laidoje dalyvauja Sveikatos apsaugos ministerijos patarėjas Marius Čiurlionis, buvęs sveikatos apsaugos ministras, socialdemokratas Vytenis Povilas Andriukaitis, Sveikatos teisės instituto atstovas, advokatas Justas Sakavičius ir buvęs Konstitucinio teismo pirmininkas, Vytauto didžiojo universiteto Teisės fakulteto dekanas Dainius Žalimas. Argumentus vertins ekspertė, pacientų organizacijos “GYvastis” prezidentė Aušra Degutytė.

Ved. Liepa Želnienė ir Marius Jokūbaitis

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Laidoje „LRT radijo ringas“ atskleidžiamos aktualios visuomenei temos diskutuojant su kelių skirtingų pozicijų atstovais. Laidoje trimis etapais, ringo principu atskleidžiamos pašnekovų priešingos nuomonės. Oponentai per valandą trunkančią diskusiją atskleidžia savo argumentus, atsako į visuomenei kylančius klausimus, o laidos pabaigoje ekspertas pateikia įžvalgas, kurios pusės atstovų argumentai jam atrodo svaresni ir kodėl. Laidoje klausytojai galės išgirsti skirtingas visuomenės nuomones pateikta laidos tema, jų klausimus.

Kiti laidos epizodai

LRT Radijo ringas

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.