Pakeliui su klasika. Spalvingas mados apžvalgininko, edukacinio projekto „Suprasti madą“ įkūrėjo Arnoldo Remeikos gyvenimas

Pakeliui su klasika

2021.10.21 16:05

Pakeliui su klasika. Spalvingas mados apžvalgininko, edukacinio projekto „Suprasti madą“ įkūrėjo Arnoldo Remeikos gyvenimas

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Po pandeminės pertraukos duris atvėrė didžiausias pasaulyje leidėjų forumas – Frankfurto knygų mugė. Pokalbis tiesiai iš mugės laidos pradžioje.

Šį šeštadienį Vilnių užplūs „Mados infekcija“. Vilniaus taksi parke, kuriame kažkada rikiavosi „Volgos“, dabar dizaineriai rikiuos savo modelius. Pokalbis su „Mados infekcijos“ idėjos autore, iniciatore, dizainere Sandra Straukaite.

Lense, Prancūzijoje, esančiame Luvro muziejaus padalinyje atidaryta ketverius metus rengta paroda „Picasso Luvrai“. Pokalbis su viena iš šios parodos kuratorių, meno istorike Mėta Marija Valiušaityte.

Paulinos Nalivaikaitės pasaulio muzikos naujienų apžvalga.

„Į dažną pastabą, kodėl mėgstu rengtis juodai, atsakau amerikiečių mados magnato Neimano Marcuso žodžiais – žmonės, kurie rengiasi juodai, gyvena spalvingus gyvenimus. Nežinau, kaip pamatuoti gyvenimo spalvingumą, bet kad gyvenu nenuobodžiai – tai jau tikrai!“, – sako mados apžvalgininkas, edukacinio projekto „Suprasti madą“ įkūrėjas Arnoldas Remeika. Jį šiandien pasitinkame rubrikoje „Be kaukių“.

Ved. Gerūta Griniūtė ir Odeta Vasiliauskaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Pagrindinis laidos dėmesys skiriamas muzikai, skirtingų sričių asmenybės pasakoja apie savo aistrą muzikai per įvairius aspektus: kiną, poeziją, literatūrą, dailę, sportą, laisvalaikio užsiėmimus. Kiekviena laida sudaryta iš dviejų dalių: pokalbio ir specialios rubrikos. „Pakeliui su vasara“ keliauja ne tik po Vilnių, Kauną, bet ir į kitur vykstančius renginius. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 16.05 val.

Kiti laidos epizodai

Pakeliui su klasika

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.