Lietuvos diena. Seimas svarsto siūlymą kariams savanoriams ir šauliams leisti namie laikyti ginklus

Lietuvos diena

2021.10.21 13:05

Lietuvos diena. Seimas svarsto siūlymą kariams savanoriams ir šauliams leisti namie laikyti ginklus

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

LGBT vaiko mama išplatino viešą laišką, kuriuo kreipėsi į šalies prezidentą Gitaną Nausėdą. Laiške Rasa Račienė rašo, kad šalyje tvyro tokia atmosfera, kad LGBT bendruomenės nariai kasdien sulaukia užgauliojimų, keiksmų, o kartais ir tiesioginių grasinimų. Po šio laiško prezidentūra pranešė, jog ponią Račienę kviečia į susitikimą.

Seimas svarsto siūlymą kariams savanoriams ir šauliams leisti namie laikyti automatinius ginklus. Šiuo metu jie gali įsigyti ir namie laikyti pusiau automatinius, B ir C kategorijos ginklus. A kategorijos ginklai civilinėje apyvartoje draudžiami.

Kodėl sunku mesti rūkyti? „Vilmorus“ apklausa rodo, kad dauguma rūkančiųjų vartoja tradicinius tabako gaminius, didžioji dalis nurodo nenorintys atsisakyti rūkymo. Apklausos duomenimis, dažniausiai rūkoma dėl įpročio, priklausomybės ar dėl to, kad tai padeda atsipalaiduoti, mažina stresą.

Kada Baltijos jūra taps švaresnė? Nuo ko tai priklausys? Pokalbyje su Europos Komisijos nariu, už aplinką, vandenynus ir žuvininkystę atsakingu eurokomisaru Virginijumi Sinkevičiumi.

Ved. Madona Lučkaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Tai LRT RADIJO dienos informacinė laida, kurioje akualiausių dienos naujienų, įvykių aptarimas, komentarai. Laidoje įvairiomis temomis kalbinami politikai, valdžios atstovai, politologai. Žurnalistai iš įvairiausių įvykių rengia reportažus, pačiomis akutaliausiomis temomis, dėmesys užsienio naujienoms, sporto pranešimai. „Lietuvos diena“ į įvykius reaguoja greitai, dažnai juos nušviedama tiesioginėmis transliacijomis iš įvykio vietos. Laida transliuojama kasdien 13.05 val.

Kiti laidos epizodai

Lietuvos diena

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.