Garso ekspedicija. Kokie Lietuvos kompozitorių kūriniai pristatomi šių metų „Gaidos“ festivalyje?

Garso ekspedicija

2021.10.21 10:05

Garso ekspedicija. Kokie Lietuvos kompozitorių kūriniai pristatomi šių metų „Gaidos“ festivalyje?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Vakar prasidėjo 31-asis Tarptautinis aktualios muzikos festivalis „Gaida“. „Garso ekspedicija“ apžvelgia, kokios Lietuvos kompozitorių premjeros bus pristatomos.

Laidoje girdite pokalbius su festivalio vadovu Remigijumi Merkeliu ir festivalyje naujus kūrinius pristatančiais kompozitoriais Vykintu Baltaku, Gaile Griciūte, Mantautu Krukausku, Mykolu Natalevičiumi.

Laidoje skamba atitinkamai 2018 ir 2019 m. „Gaidos“ festivaliuose pristatyti kūriniai - Alberto Navicko „vakarų saulėtekio“ ir Algirdo Martinaičio „Splino simfonija“.

Ved. Rasa Murauskaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Muzikinė laida, skirta lietuviškai šiuolaikinei muzikai. Čia svečiuojasi kūrėjai, formuojantys lietuviškos šiuolaikinės muzikos panoramą, atlikėjai, užsikrėtę šiuolaikinės muzikos virusu ir katalizuojantys lauko dinamiką. Čia atsiveria skirtingos kūrybinės kryptys, egzistuojančios, koegzistuojančios, dingstančios ir vėl atsirandančios. Laidoje iš užribių ištrūksta įdomiausi naujosios muzikos kūrėjai, atlikėjai ir procesai, pasigirsta skambesiai, kuriuos ne iškart lengva suprasti, bet į kuriuos norisi įsiklausyti. Laida transliuojama ketvirtadieniais 10.05 val.

Kiti laidos epizodai

Garso ekspedicija

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.