Ryto allegro. Pritarta Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondo pertvarkai. Kokia naujoji koncepcija?

Ryto allegro

2021.10.21 07:05

Ryto allegro. Pritarta Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondo pertvarkai. Kokia naujoji koncepcija?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Kultūros leidinio „7 meno dienos“ apžvalga.

Valdovų rūmuose atidaryta paroda „Kad tėvynė gyvuotų. Lietuva ir Lenkija 1791 m. konstitucijos epochoje“, kurioje pristatomi Lietuvos ir Lenkijos modernėjimo procesai, pagrindiniai naujų idėjų skleidėjai. Reportažas iš parodos.

Mykolo Drungos užsienio kultūros spaudos apžvalga.

Lietuvos socialinių mokslų centras atliko pirmąjį šalyje sociologinį tyrimą apie tos pačios lyties šeimas Lietuvoje. Kokie atlikto tyrimo rezultatai, pokalbis su dr. Liutauru Labanausku.

Lense, Prancūzijoje, esančiame Luvro muziejaus padalinyje atidaryta ketverius metus rengta paroda „Picasso Luvrai“. Kokią istoriją apie tapytoją ir muziejų ji pasakoja? Pokalbis su viena iš šios parodos kuratorių, meno istorike Mėta Marija Valiušaityte.

Filmas, kuris Vengrijoje laikytas gėjų propaganda, tačiau iš tiesų tiesiog parodo, kad vadinamos vaivorykštės šeimos yra tokios pačios kaip heteroseksualios. Taip dokumentiką „Jos mamos“, rodomą festivalyje „Nepatogus kinas“, pristato režisierės Asia Dér ir Sári Haragonics. Pokalbis su režisierėmis, pasakojančiomis apie dviejų vengrių siekį įsivaikinti.

Medijų taryba pritarė Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondo pertvarkai į Medijų rėmimo fondą. Kaip keisis fondo struktūra, jo finansavimas ir prioritetinės paramos kryptys?

Ved. Inesa Rinkevičiūtė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Muzikinis kultūros žurnalas, kiekvieną darbo dienos rytą supažindina su kultūros įvykiais, kritikų vertinimais, literatūros, kino, muzikos naujienomis, reiškiniais, kurie atsiduria ir už tradicinio kultūros lauko ribų. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 07.00 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto allegro

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.