Kosmosas. Septyniolikta laida. Bliuzas Andriui

Kosmosas

2021.10.20 18:00

Kosmosas. Septyniolikta laida. Bliuzas Andriui

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Vakar mus paliko vienas didžiausių Lietuvoje bliuzo gerbėjų bei žinovų Andrius Sudikas. Su juo ne vieną sezoną teko vesti bliuzo muzikos laidą „Žydroji motina“. Tad šį vakarą Stevie Ray Vaughan bliuzas „Tin Pan Alley (AKA Roughest Place In Town)“ skamba Andriui atminti...

Taip pat laidoje jūs girdite naujas „Xiu Xiu“, „Injury Reserve“, „deep tan“ dainas. Rubrikoje „Žanro klasika“ susipažįstame su hipių eros britų grupe „Quintessence“, kurios narys Raja Ram iki pat šių dienų sėkmingai groja elektroninės muzikos duete „Shpongle“.

Ved. Darius Užkuraitis

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Iš priešpriešos – į vientisą; nebe „sena ar nauja“, o „sena ir nauja“: jauni žmonės vis intensyviau nardo praeities muzikoje. Elektronikos kūrėjai gaudo 9-ojo dešimtmečio skambesį, „gitaristai“ inspiracijų ieško revoliucinėje hipių eroje bei psichodelijos scenoje. Pavyzdžių? „Garbanotas“, Golden Parazyth, „Flash Voyage“ ar „Pilnatys“ Lietuvoje, „King Gizzard and the Lizard Wizard“, „Public Service Broadcasting“ ar „Shpongle“ – užsienyje. O kaip... „Kosmose“? Šiuolaikinei (nors, be kalbų, pasitaiko ir pirmtakų) kosminei-psichodelinei muzikai, taip pat ir greta besišliejančioms krautroko, post-roko bei kitoms srovėms dedikuota laida „Kosmosas“ – kiekvieną trečiadienį nuo 18.00 val. Vedėjas – Darius Užkuraitis.

Kiti laidos epizodai

Kosmosas

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.