Už Vilniaus. Dėl patyčių mokyklos nebaigęs 19-metis: kalčiausi tėvai, kai neauklėja savo vaikų

Už Vilniaus

2021.10.20 18:12

Už Vilniaus. Dėl patyčių mokyklos nebaigęs 19-metis: kalčiausi tėvai, kai neauklėja savo vaikų

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Šakių rajone gyvenantis 19-metis Lukas Dailidė baigė vos 10 klasių. Ilgiau jis mokykloje neištvėrė, nes nuolat patirdavo patyčias.

„Nuėjus į mokyklą ir tik prasidėjus pamokoms, jau galvodavau, kaip greičiau namo reikės grįžt. Atmosfera mokykloje man kėlė didžiulį diskomfortą“, – pasakoja Lukas.

Jis pabrėžia, kad patyčių mastas mokyklose tebėra didelis, o daugiausia atsakomybės turėtų prisiimti tėvai, nes jie neauklėja savo vaikų ir leidžia jiems elgtis kaip nori.

Vis dėlto Lukas nepalūžo – jau kelerius metus ir tradiciniu, ir netradiciniu būdu augina bites, renka medų ir jį parduoda. Taip pat augina arbūzus.

„Kitais metais planuoju pasėti 7 arus arbūzų, kad galėčiau jais dalintis su žmonėmis“, – sako Lukas, kuris dar turi ir savo kanalą „YouTube“, pavadinimu „Luko laikas“.

„Mano kanalas skirtas jaunimui. Noriu jį įkvėpti užsiimti prasmingais dalykais gyvenime“, – tvirtina vaikinas, gyvenantis vienkiemyje, netoli Slavikų kaimo.

Ved. Edvardas Kubilius

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Laidos tikslas - pasakoti apie mažesnius Lietuvos regionus (savivaldybes): jų politines aktualijas, geruosius ir bloguosius regionų politikos pavyzdžius; rinkti ir skelbti išskirtines už Vilniaus gyvenančių žmonių istorijas. Laida transliuojama trečiadieniais 18.12 val.

Kiti laidos epizodai

Už Vilniaus

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.