60 minučių. Vyriausybė siūlo pasibaigus sulaikymo terminui daliai migrantų nebetaikyti judėjimo apribojimų

60 minučių

2021.10.20 17:05

60 minučių. Vyriausybė siūlo pasibaigus sulaikymo terminui daliai migrantų nebetaikyti judėjimo apribojimų

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Vyriausybė siūlo tikslinti procedūras dėl migrantų po pusmečio sulaikymo, teisiškai atskirti prieglobs-čio prašytojus ir neteisėtus migrantus.

Moksleivių rudens atostogas ilginamos dviem dienomis, planuojamas nuotolinis neformalus ugdymas.

Kontrabandines cigaretes vilkikuose galintis aptikti rentgenas Raigardo poste netikėtai sugedo, o ši sienos kirtimo vieta yra mėgstama kontrabandininkų.

Nacionalinio saugumo konferencijoje Vilniuje tiek Lietuvos, tiek Lenkijos vadovai pabrėžia šalių bendradarbiavimo svarbą. Ko reikėtų imtis tebesitęsiant migracijos krizei?

Prieš gerą mėnesį Ispanijos saloje La Palmoje išsiveržė ugnikalnis , o šiomis dienomis išsiveržimo pasekmes gali pajusti dalis žemyninės Europos, taip pat ir Lietuva.

Karibuose esantis Haitis vėl dėmesio centre: neseniai čia buvo pagrobta grupė amerikiečių krikščionių, o už jų išlaisvinimą reikalaujama milijoninės sumos.

Ved. Liuda Kudinova

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Svarbiausi įvykiai ir pagrindinės Lietuvos bei užsienio aktualijos. Jei nesuspėjote sekti įvykių, viską pasivysite per 60 minučių. Visos dienos įvykių mozaika su pranešimais iš įvykių vietos, LRT radijo žurnalistų pasakojimais ir savo sričių profesionalų komentarais. Aiškiai, patikimai, koncentruotai. Kiekvieną darbo dieną 17.05 val.

Kiti laidos epizodai

60 minučių

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.