Ryto garsai. Kaip kovoti su neapykantos nusikaltimais?

Ryto garsai

2021.10.20 06:30

Ryto garsai. Kaip kovoti su neapykantos nusikaltimais?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Vis daugiau politikų viešai prabyla apie gaunamas žiaurias neapykantos žinutes, grasinimus susidoroti, netgi nužudyti. Ką daryti su neapykantos nusikaltimais?

Sukanka 10 metų, kai baskų separatistų grupuotė ETA nusprendė sudėti ginklus. Taip šiame šiauriniame Ispanijos regione nutraukta kelis dešimtmečius trukusi ginkluota rezistencija.

Kontrabandines cigaretes vilkikuose galintis aptikti rentgenas Raigardo poste netikėtai sugedo, o kontrabandos mastai auga. Kodėl Lietuvai nepavyksta pažaboti baltarusiškų cigarečių kontrabandos?

Seimo Žmogaus teisių komitetas svarstys Seimo kontrolieriaus ataskaitą apie migrantų gyvenimo sąlygas Lietuvoje. Joje minimos ne tik prastos migrantų gyvenimo sąlygos, bet ir kitos problemos. Kokios ir kaip jas reikėtų spręsti?

Nors Vėlinės – dar tik po pusantros savaitės, žmonių kapinėse daugėja – jie tvarko kapus, dega žvakes.

Ved. Edvardas Kubilius

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.