Pakeliui su klasika. Dainius Kazlauskas: šventė, kuri nesibaigia

Pakeliui su klasika

2021.10.19 16:05

Pakeliui su klasika. Dainius Kazlauskas: šventė, kuri nesibaigia

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Valdovų rūmuose atidaroma tarptautinė paroda „Kad Tėvynė gyvuotų. Lietuva ir Lenkija 1791 m. konstitucijos epochoje“. Parodos, kurioje per 200us eksponatų esmė – pristatyti mums ir priminti, kaip gimė „švelniosios revoliucijos“ epocha, kas buvo pagrindiniai naujų idėjų skleidėjai Lietuvoje, kaip keitėsi tautos, Tėvynės samprata.

Paryžiuje, žymiojoje „Les Invalides“ salėje koncertuoja Mūza Rubackytė. Su pianiste susisiekėme koncerto išvakarėse.

Etnomuzikologei, LRT laidų vedėjai, doc. Zitai Kelmickaitei – 70mt.

Estijos vyrų choro ir trimitininko Markuso Stockhauseno koncertu trečiadienį Vilniaus Šv. Kotrynos bažnyčioje prasideda tradicinis aktualios muzikos festivalis GAIDA, kurio koncertus vienija tema „Asmenybė ir ansamblis“.

Tradicinis antradienio žvilgsnis į kino muziką. Ieva Buinevičiūtė pasakoja apie režisieriaus Romano Polanskio ir kompozitoriaus Alexanderio Desplat bendradarbiavimą.

Aktorius Dainius Kazlauskas tapo pirmojo LRT TELEVIZIJOS šou „Maestro“ nugalėtoju. Kaip smagi pramoga tapo kruopščiu darbu, kuo šis „vaidmuo“ jam svarbus ir ar bus daugiau muzikos jo gyvenime? Dainius Kazlauskas rubrikoje „Be kaukių“.

Ved. Gabija Narušytė ir Odeta Vasiliauskaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Pagrindinis laidos dėmesys skiriamas muzikai, skirtingų sričių asmenybės pasakoja apie savo aistrą muzikai per įvairius aspektus: kiną, poeziją, literatūrą, dailę, sportą, laisvalaikio užsiėmimus. Kiekviena laida sudaryta iš dviejų dalių: pokalbio ir specialios rubrikos. „Pakeliui su vasara“ keliauja ne tik po Vilnių, Kauną, bet ir į kitur vykstančius renginius. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 16.05 val.

Kiti laidos epizodai

Pakeliui su klasika

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.