Lietuvos diena. Skvernelis steigia Demokratų partiją

Lietuvos diena

2021.10.18 13:05

Lietuvos diena. Skvernelis steigia Demokratų partiją

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Valstybės gynimo taryba nusprendė, kad naujasis kariuomenės poligonas turėtų būti steigiamas netoli Rūdninkų kaimo Šalčininkų rajone, dabartinėje Viešojo saugumo tarnybos treniruočių vietoje.

Demokratų frakcijai „Vardan Lietuvos“ pranešus apie naujos partijos kūrimą, ekspremjeras, frakcijos seniūnas Saulius Skvernelis viliasi, kad partiją pavyks įsteigti ateinančių metų pradžioje. Politikas akcentuoja, kad kuriama politinė jėga orientuosis į kairiosios pakraipos socialinę-ekonominę politiką bei puoselės tautines vertybes.

Ekonomikos komitetas pritarė siūlomoms priemonėms, kaip sušvelninti nuo kitų metų smarkiai didėjančias dujų, elektros ir šilumos kainas gyventojams. Seimas jas svarstys jau rytoj. Penkių įstatymų pakeitimai leistų energijos kainas nuo sausio padidinti mažiau negu jos kiltų nieko nedarant.

30-tyje šalies mokyklų pradėtas bendrojo ugdymo vertinimas, siekiant išsiaiškinti, kaip įgyvendinamas įtraukusis ugdymas. Tai reiškia, kiek mokyklos yra pasiruošusios priimti įvairių poreikių vaikus. Remiantis Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos planu, visos Lietuvos mokyklos įtraukiomis turėtų tapti iki 2024-tų metų.

Aplinkos apsaugos departamento pareigūnai organizuoja akcijos „Lašiša“ reidą Anykščių ir aplinkiniuose rajonuose. Ką svarbu žinoti?

Ved. Paulius Šironas

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Tai LRT RADIJO dienos informacinė laida, kurioje akualiausių dienos naujienų, įvykių aptarimas, komentarai. Laidoje įvairiomis temomis kalbinami politikai, valdžios atstovai, politologai. Žurnalistai iš įvairiausių įvykių rengia reportažus, pačiomis akutaliausiomis temomis, dėmesys užsienio naujienoms, sporto pranešimai. „Lietuvos diena“ į įvykius reaguoja greitai, dažnai juos nušviedama tiesioginėmis transliacijomis iš įvykio vietos. Laida transliuojama kasdien 13.05 val.

Kiti laidos epizodai

Lietuvos diena

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.