10–12. Iš Afrikos: apie kalnų gorilas ir šiuolaikinį Ugandos meną

10–12

2021.10.18 10:05

10–12. Iš Afrikos: apie kalnų gorilas ir šiuolaikinį Ugandos meną

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Pokalbis su LRT radijo laidų vedėja Sigita Vegyte, ką tik pristačiusia savo dokumentiką tarptautiniame festivalyje „Prix Europa“ Potsdame.

Portale LRT.lt antrą kartą rengiamas projektas „Europa kalbasi“: vadinamasis „politikos tinderis“ kviečia diskutuoti su labiausiai skirtingų pažiūrų Europos gyventojais.

Kaip atgimsta dingusios Šeduvos žydų istorijos? Apie tai ir duris po kelerių metų atversiantį Šeduvos žydų istorijos muziejų pasakoja pagrindinės parodos kuratorė, viena iš Lietuvos holokausto atlaso sudarytojų Milda Jakulytė-Vasil.

Edukacinės programos ir konkurso „Afrika nėra šalis“ nugalėtojai, jaunieji žurnalistai Julija Stankevičiūtė ir Arnas Rasimavičius dvi savaites praleido Ugandoje, kur domėjosi kalnų gorilų išsaugojimu ir šiuolaikiniu menu. Pokalbis su jais ir konkurso organizatoriais.

Ved. Karolina Panto

(Bertos Tilmantaitės nuotr./ NARA)

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

LRT RADIJO priešpietyje vedėjai neria į svarbias ir netikėtas temas. Istorijos, socialiniai eksperimentai, apžvalgos, pokalbiai ir Tavo kaimynystės ir namų, tai dvi kas dieną vis kitokios valandos. Laida transliuojama darbo dienomis 10.05 val.

Kiti laidos epizodai

10–12

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.