Ryto garsai. Ar Lietuvos gyventojai gali laikinai savo namuose priglausti migrantus?

Ryto garsai

2021.10.18 06:30

Ryto garsai. Ar Lietuvos gyventojai gali laikinai savo namuose priglausti migrantus?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Tauragėje gyvenantis Jonas Valaitis nori priglausti keletą migrantų, kurie šiuo metu gyvena stovykloje Medininkuose ir kurių prieglobsčio prašymai tebėra nagrinėjami. Ar gali Lietuvos piliečiai priglausti migrantus?

Miestų gyventojai skundžiasi paspirtukais, kurie esą važinėja labai greitai, neatsargiai kelia žmonėms pavojų. Ar reikėtų ir kaip reikėtų didinti paspirtukininkų bei kitų eismo dalyvių saugumą?

Praėjo du mėnesiai, kai vyrų futbolo rinktinei vadovauja Valdas Ivanauskas. Per šį laiką rinktinė Pasaulio čempionato atrankoje pasiekė vieną pergalę ir patyrė keturis pralaimėjimus. Pokalbis su vyriausiuoju treneriu.

Elektros tiekėją pasirinko apie 200 tūkst. vartotojų. Ar tie, kurie jau pasirinko tiekėją, tikrai laimėjo ir ką jiems daryti toliau?

Kokias galimybes turi psichikos ligomis sergantys žmonės susirasti darbą?

Ved. Edvardas Kubilius

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.