60 minučių. Šimonytė: teoriškai sprendimai dėl lokalių karantinų yra įmanomi, kol kas pakanka esamų ribojimų

60 minučių

2021.10.15 17:05

60 minučių. Šimonytė: teoriškai sprendimai dėl lokalių karantinų yra įmanomi, kol kas pakanka esamų ribojimų

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Daugėjant COVID-19 pacientų, Vilniaus klinikinė ligoninė ir Santaros klinikos priima tik skubius pacientus, stabdo planinę hospitalizaciją.

Tarp į Lietuvą neteisėtai patekusių migrantų nustatyta keliolika su teroristinėmis organizacijomis siejamų asmenų.

Ekonomistai stebi, kad naftos kainos per penkerius metus pasiekė aukščiausia lygį. Vežėjai teigia, kad Lietuva taps brangiausia šalimu Europoje, nes dėl to brangs ir maistas, ir paslaugos. Vairuotojai kuro kainų šuolį stebi su siaubu ir nežino ko tikėtis toliau.

Studentai nemokamai nebegali atlikti PGR testo, reikalingo norint gauti galimybių pasą. Tik jį turintys gali lankyti kontaktines paskaitas aukštosiose mokyklose. PGR testas vidutiniškai kainuoja apie 70 eurų ir galioja dvi paras.

Italija įvedė griežčiausius ribojimus Europoje - nuo šiandien į darbą nepriima žmonių, neturinčių COVID-19 sveikatos pažymėjimo - Žaliojo paso. Dėl naujų reikalavimų stabdomi jūrų uostų darbai, vyksta protestai.

Nors per devynis šių metų mėnesius Klaipėdos uosto krova lyginant su tuo pačiu laikotarpiu pernai – sumažėjo, tačiau lyderio pozicijos tarp Baltijos šalių uostų išlaikyti pavyko. Specialistai sako, kad toks rezultatas pandemijos metu – džiugina. Tačiau krovos kompanijos į ateitį žiūri su nerimu – krovos apimtis gali sumažinti sankcijos Baltarusijai bei prastėjantys Lietuvos ir Kinijos santykiai.

Britų muzikos žvaigždė Adele sugrįžo: po 6-erių metų pertraukos pristato naują dainą „Easy on me“ ir vaizdo klipą.

Ved. Simona Vasiliauskaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Svarbiausi įvykiai ir pagrindinės Lietuvos bei užsienio aktualijos. Jei nesuspėjote sekti įvykių, viską pasivysite per 60 minučių. Visos dienos įvykių mozaika su pranešimais iš įvykių vietos, LRT radijo žurnalistų pasakojimais ir savo sričių profesionalų komentarais. Aiškiai, patikimai, koncentruotai. Kiekvieną darbo dieną 17.05 val.

Kiti laidos epizodai

60 minučių

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.