Lietuvos diena. Vidaus reikalų ministrė apie į Lietuvą patekusius keliolika ryšiais su teroristais įtariamų migrantų.

Lietuvos diena

2021.10.15 13:05

Lietuvos diena. Vidaus reikalų ministrė apie į Lietuvą patekusius keliolika ryšiais su teroristais įtariamų migrantų.

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Vidaus reikalų ministrė teigia žinanti informaciją, kad į Lietuvą pateko keliolika ryšiais su teroristais įtariamų migrantų. Tačiau Agnė Bilotaitė pabrėžia, kad visuomenei dėl to pavojaus nėra, nes pareigūnai įtariamus asmenis identifikuoja ir situaciją valdo. Apie galimai ryšių su teroristais turinčius migrantus, kurie pateko į Lietuvą žiniakslaidą informavo Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto vadovas Laurynas Kasčiūnas.

Lenkijos parlamentas priėmė įstatymo pataisas, leidžiančias migrantus atstumti nuo sienos ir nenagrinėti prieglobsčio prašymų, jeigu migrantai į šalį pateko neteisėtai.

Per devynis šių metų mėnesius Klaipėdos uoste krova, lyginant su tuo pačiu laikotarpiu pernai, nežymiai sumažėjo. Tačiau Klaipėda vis dar lieka lyderiu tarp Baltijos šalių uostų. Žvelgiant į ateitį – nerimo netrūksta, sako krovos kompanijų atstovai.

Policijos automobilių parkas – koks jis? Lietuvos kelių policijos tarnybai neatlygintinam laikinam naudojimui perduotas automobilis „Tesla“.

Ved. Paulius Šironas

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Tai LRT RADIJO dienos informacinė laida, kurioje akualiausių dienos naujienų, įvykių aptarimas, komentarai. Laidoje įvairiomis temomis kalbinami politikai, valdžios atstovai, politologai. Žurnalistai iš įvairiausių įvykių rengia reportažus, pačiomis akutaliausiomis temomis, dėmesys užsienio naujienoms, sporto pranešimai. „Lietuvos diena“ į įvykius reaguoja greitai, dažnai juos nušviedama tiesioginėmis transliacijomis iš įvykio vietos. Laida transliuojama kasdien 13.05 val.

Kiti laidos epizodai

Lietuvos diena

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.