LRT RADIJO ringas. Ar migrantų išstūmimo politika nepažeidžia žmogaus teisių?

LRT Radijo ringas

2021.10.15 09:05

LRT RADIJO ringas. Ar migrantų išstūmimo politika nepažeidžia žmogaus teisių?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Europos Sąjungos sienos apsaugos tarnyba „Frontex“, stebėdama Lietuvos kovą su iš Baltarusijos ateinančiais migrantais, jau fiksavo keliolika incidentų, per kuriuos galėjo būti pažeistos pamatinės žmogaus teisės. Dėl to „Frontex“ svarsto nutraukti savo misiją Lietuvoje.

Ar išties išstūmimo politika taikoma neteisėtai, „LRT Radijo ringe“ diskutuos vidaus reikalų viceministras Kęstutis Lančinskas, Mykolo Romerio universiteto Tarptautinės ir ES teisės instituto docentas, advokatas Laurynas Biekša, Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas Laurynas Kasčiūnas ir Lietuvos žmogaus teisių centro vadovė Jūratė Juškaitė. Argumentus vertins teisininkas Petras Ragauskas.

Ved. Liepa Želnienė ir Marius Jokūbaitis

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Laidoje „LRT radijo ringas“ atskleidžiamos aktualios visuomenei temos diskutuojant su kelių skirtingų pozicijų atstovais. Laidoje trimis etapais, ringo principu atskleidžiamos pašnekovų priešingos nuomonės. Oponentai per valandą trunkančią diskusiją atskleidžia savo argumentus, atsako į visuomenei kylančius klausimus, o laidos pabaigoje ekspertas pateikia įžvalgas, kurios pusės atstovų argumentai jam atrodo svaresni ir kodėl. Laidoje klausytojai galės išgirsti skirtingas visuomenės nuomones pateikta laidos tema, jų klausimus.

Kiti laidos epizodai

LRT Radijo ringas

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.