Drugelio efektas. Andrius Katinas-Seven Tension: apie septynetus, įtampą ir muzikos filosofiją

Drugelio efektas

2021.10.14 20:00

Drugelio efektas. Andrius Katinas-Seven Tension: apie septynetus, įtampą ir muzikos filosofiją

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

„F-word me. What a set. Hammer techno all the way“, – po jo į „Orkaitę“ pašauta selekcija žodžius dėliojo tamsių industrinių ritmų supurtytas klausytojas. Nerìmo ir mūsų auditorija, kai LRT OPUS eteryje temperatūrą pirmąsyk kilstelėjo jo tos pačios „Orkaitės“ pirmajame V/A albume „High Temperature“ solidžią vietą radęs darbas „Vilnius Techno City“. Svarių argumentų, norisi tikėti, gana, pakaks, tačiau jei vis tik ne – jam šį kartą patikėtas„Drugelio efekto“ kursas. Laidos grojaraštis. Rimtas, sutikite, įvertinimas.

Apie autorinę kūrybą, apie nostalgiją (nes taip pavadintas vienas iš grojaraščiui dedikuotų aplankų!), apie septynetus, įtampą ir muzikos filosofiją – Andrius Katinas-Seven Tension.

Ved. Inga Ramoškaitė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

LRT OPUS laida „Drugelio efektas“ vedžioja po pasaulį per garsus, atskleisdama, kaip net tolimiausiuose pasaulio kampeliuose sudėliota muzika turi įtakos kitų šalių muzikos scenai. Klausomės, ką kuria žmonės iš Meksikos, Čilės, Pietų Korėjos, Indonezijos ar Japonijos. Girdime skirtingas kalbas, stilius, interpretacijas. Suteikiame balsą kūrėjams per muziką priminti savo šaknis, gimtinės tradicijas, folklorą, istoriją. Viskas moderniai ir įtraukiančiai, eterį valdant elektroninei muzikai. Kiekvieną ketvirtadienį 20.00 val.

Kiti laidos epizodai

Drugelio efektas

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.