Pakeliui su klasika. Laurita Peleniūtė: įsiklausykime ir pažinkime pasaulį per dainą

Pakeliui su klasika

2021.10.14 16:05

Pakeliui su klasika. Laurita Peleniūtė: įsiklausykime ir pažinkime pasaulį per dainą

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Vokietijoje baigėsi Usedomo muzikos festivalis, kuriame buvo skiriamas dėmesys Lietuvos muzikai. Festivalyje lankėsi kolegė Gabija Narušytė – ji dalinasi dar karštais festivalio įspūdžiais.

Rytoj festivalyje „Nepatogus kinas“ įvyks lietuviškoji premjera – bus pristatytas režisierių Virginijos Vareikytės ir Maximilien Dejoie dokumentinis filmas „Būsiu su tavim“. Filme regime dvi moteris, psichologę ir policijos pareigūnę, kurios imasi sudėtingos misijos – gimtajame Kupiškyje sumažinti rekordinį savižudybių skaičių. Valija ir Gintarė keliauja nuo durų iki durų, gelbėdamos vienišiausius savo bendruomenės narius jautrumu ir empatija. Taigi su viena filmo režisierių – Virginija Vareikyte, bei filmo herojėmis Gintare Meškiene ir Valija Šap pasikalbėjo Austėja Kuskienė.

Paulinos Nalivaikaitės pasaulio muzikos naujienų apžvalga.

Apie balso laisvę, vidinius ieškojimus per dainą, ryšį su savo šaknimis bei „Promočių giesmes“ rubrikoje „Be kaukių“ kalbamės su dainininke, folkloro puoselėtoja, mokytoja Laurita Peleniūte.

Ved. Gerūta Griniūtė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Pagrindinis laidos dėmesys skiriamas muzikai, skirtingų sričių asmenybės pasakoja apie savo aistrą muzikai per įvairius aspektus: kiną, poeziją, literatūrą, dailę, sportą, laisvalaikio užsiėmimus. Kiekviena laida sudaryta iš dviejų dalių: pokalbio ir specialios rubrikos. „Pakeliui su vasara“ keliauja ne tik po Vilnių, Kauną, bet ir į kitur vykstančius renginius. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 16.05 val.

Kiti laidos epizodai

Pakeliui su klasika

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.