60 minučių. Nedidelio kiekio narkotinių medžiagų dekriminalizavimo drama Seime

60 minučių

2021.10.14 17:05

60 minučių. Nedidelio kiekio narkotinių medžiagų dekriminalizavimo drama Seime

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Seime aršiai diskutuota dėl įstatymų pataisų dekriminalizuojančių nedidelio narkotikų kiekio laikymą be tikslo juos platinti.

Lietuva ir toliau išlieka pirma Europos Sąjungoje pagal naujų COVID-19 atvejų rodiklį ir trečia pagal mirtis, rodo naujausi Europos ligų prevencijos ir kontrolės centro duomenys.

Kodėl brangsta degalai?

Eurokomisarė Ylva Johanson griežtina toną dėl padėties pasienyje, ji teigia, kad pranešimai apie Baltarusijos pasienyje įstrigusius migrantus, tarp kurių yra ir vaikų, kelia ypač didelį nerimą, dėl to šaukiamas neeilinis susitikimas su Lietuvos, Latvijos ir Lenkijos ambasadoriais Europos Sąjungoje.

Lietuvoje pradedama dalyti priešpaskutinė šiemet europinė parama maisto produktais. Vieni pirmųjų ją atsiima šiauliečiai. Mieste paramos prašytojų daugėja. Lietuvoje šį mėnesį parama maistu bus išdalyta maždaug 186 tūkstančiams gyventojų. Manoma, kad smarkiai padidėjus mokesčiams vargstančiųjų skaičiai dar labiau augs

Nacionalinis kraujo centras keliauja į įmones vakcinuoti dar neskiepytų darbuotojų.

Seime diskusijos dėl darbuotojų testavimo jų pačių lėšomis.

Ved. Agnė Skamarakaitė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Svarbiausi įvykiai ir pagrindinės Lietuvos bei užsienio aktualijos. Jei nesuspėjote sekti įvykių, viską pasivysite per 60 minučių. Visos dienos įvykių mozaika su pranešimais iš įvykių vietos, LRT radijo žurnalistų pasakojimais ir savo sričių profesionalų komentarais. Aiškiai, patikimai, koncentruotai. Kiekvieną darbo dieną 17.05 val.

Kiti laidos epizodai

60 minučių

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.