Dešimt balų. Kas nuo rytojaus laukia studentų antivakserių?

Dešimt balų

2021.10.14 16:30

Dešimt balų. Kas nuo rytojaus laukia studentų antivakserių?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Nuo rytojaus studentams, kurie nepasiskiepijo, testai, leidžiantys patekti į auditorijas be skiepo, taps mokami.

Kokia dalis visų aukštųjų mokyklų studentų vis dar yra nepasiskiepijusi? Kodėl jie nesiskiepija? Kaip vyks paskaitos bei laboratoriniai darbai tiems, kas vis dar nėra pasiskiepijęs? Ar nuotolinės paskaitos, transliuojamos nepasiskiepijusiems studentams, yra tokios pat kokybiškos kaip ir vykstančios gyvai? Kokia dalis skiepytis atsisakančių studentų nutraukia studijas ir ima akademines atostogas, iki kada galės grįžti į auditorijas?

LRT RADIJO švietimo laidoje dalyvauja Jonas Čeponis, Kauno technologijos universiteto prorektorius, Raimundas Čepukas, Utenos kolegijos direktorius, ir Vytautas Kučinskas, Lietuvos studentų sąjungos prezidentas.

Ved. Jonė Kučinskaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Gilūs pokalbiai su švietimo profesionalais, ekpertais, mokytojais šviesuoliais, karjeros konsultantais, daug pasiekusiais mokiniais bei studentais, ar su tėvais, kuriems pavyko uždegti ugnį savo vaikų akyse ir širdyse, taip pat analitiniai vertinimai, netikėti tyrimai ir statistiniai pjūviai padės giliau suvokti švietimo sistemą. Laida transliuojama ketvirtadieniais 16.30 val.

Kiti laidos epizodai

Dešimt balų

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.