Patikrinam. Pražioplintos „Men I Trust“ naujienos, keista švediška elektronika ir bėdos iš Maskvos

Patikrinam

2021.10.14 14:00

Patikrinam. Pražioplintos „Men I Trust“ naujienos, keista švediška elektronika ir bėdos iš Maskvos

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Spalio 14-osios LRT OPUS laidoje „Patikrinam“, turbūt nebenustebinsime, – dar keturių skirtingų, bet savitai žavių albumų trumpa apžvalga ir glausta perklausa.

Pirmiausia – kiek pro akis ir ausis praleistos naujienos iš Lietuvoje laukiamos kanadiečių indie muzikos grupės „Men I Trust“, taip pat keistą elektroniką kuriančio švedo ishi vu. Antrąjį pusvalandį – išskirtinė maskviečio Kolomensky minialbumo „Heavy Pressure And Other Troubles“ perklausa ir australų dueto „Kllo“ remiksai.

Ved. Kristupas Naraškevičius

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Laida, įkvėpta LRT OPUS eteryje reguliariai nuskambančio siūlymo klausytojams – „Patikrinkite visą albumą“. Kodėl „OK Computer“ kritikų ir fanų iki nūdienos laikomas geriausių grupės „Radiohead“ albumu? Patikrinam. Kaip britas Burial konstravo žanro pionieriaus vardą jam atnešusį „Untrue“? Patikrinam. Laidos dėmesio centre – ne pavieniai kūriniai, o kelios detalesnį paveikslą dėliojančios ištraukos iš keturių skirtingų LP ir, žinoma, jų kontekstai, recenzijų ištraukos bei asmeniniai pastebėjimai. Kiekvieną pirmadienį 14.00 val.

Kiti laidos epizodai

Patikrinam

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.