10–12. Ko turi imtis organizacijos, kad per nuotolį dirbdami jų darbuotojai visai nenutoltų?

10–12

2021.10.14 10:05

10–12. Ko turi imtis organizacijos, kad per nuotolį dirbdami jų darbuotojai visai nenutoltų?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

LRT RADIJO bendradarbė Portugalijoje Ernesta Žukauskaitė – apie itin sėkmingą skiepijimo kampaniją, išaugusias degalų kainas ir tai, kodėl medikai krypsta į privatų sektorių.

Kaip pandemija paveikė bendravimą organizacijose? Kokių priemonių imasi Lietuvos įmonės, kad išlaikytų ryšius su darbuotojais? Pokalbis su organizacijų vystymo specialistu Kęstučiu Vingiliu.

Projektas LRT girdi: klausytojos pasiūlyta tema – tai, jog Vilnius nėra gerai pritaikytas kūdikius auginančioms mamoms ir tėvams bei judėjimo negalią turintiems žmonėms. Diskusijoje dalyvauja vilnietė mama Sintija Kivlina, Lietuvos žmonių su negalia sąjungos projektų koordinatorė Ginta Žemaitaitytė ir Vilniaus vicemeras Tomas Gulbinas. Ko reikia imtis ir yra imamasi, kad miestas būtų labiau pritaikytas visiems gyventojams?

Dar viena tema – Erasmus+ programa, kaip ją veikia pandemija? Kiek žmonių dalyvauja mainų programoje? Pasakoja Švietimo mainų paramos fondo direktoriaus pavaduotoja Gražina Kaklauskienė.

LRT FAKTAI – apie skiepijimą trečiąja, stiprinamąja doze. Kokią vakciną siūlo pasirinkti ekspertai? Jurgos Bakaitės reportažas.

Ved. Giedrė Trapikaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

LRT RADIJO priešpietyje vedėjai neria į svarbias ir netikėtas temas. Istorijos, socialiniai eksperimentai, apžvalgos, pokalbiai ir Tavo kaimynystės ir namų, tai dvi kas dieną vis kitokios valandos. Laida transliuojama darbo dienomis 10.05 val.

Kiti laidos epizodai

10–12

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.