Ryto allegro. Dovydėno premijos laureatės Audenienės romane – autentiška giminės istorija

Ryto allegro

2021.10.14 07:05

Ryto allegro. Dovydėno premijos laureatės Audenienės romane – autentiška giminės istorija

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Kultūros leidinio „7 meno dienos“ apžvalga.

​Pokalbis su Skaistute Vaičikauskiene, Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazijos bibliotekos vedėja, šioje mokymo įstaigoje dirbančia jau 50 metų.

M. Drungos užsienio kultūrinės spaudos apžvalga.

Prasideda šiuolaikinio džiazo ir improvizacinės muzikos festivalis „Vilnius Jazz“, šiemet laukiantis rekordinio įvykio. Kokio? Pokalbis su festivalio prodiuseriu Antanu Gusčiu.

Rašytojo Liudo Dovydėno premija paskirta Rugilei Audenienei už romaną „Vojaĝo“. Apie ką pasakoja autentiška autorės giminės istorija?

Galerijoje „Meno niša“ atidaryta dviejų nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatų - Rūtos Katiliūtės ir Vladimiro Tarasovo - darbų paroda. Kas jungia jų kūrybą?

Šiemet dokumentinių filmų festivalis „Nepatogus kinas“ klausia, ką reiškia žodis „radikalu“? Kaip skiriasi šio žodžio supratimas skirtingose visuomenėse? Kokius atsakymus į šiuos klausimus pateiks festivalio filmai, pokalbis su festivalio vadovu Gediminu Andriukaičiu.

Ved. Inesa Rinkevičiūtė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Muzikinis kultūros žurnalas, kiekvieną darbo dienos rytą supažindina su kultūros įvykiais, kritikų vertinimais, literatūros, kino, muzikos naujienomis, reiškiniais, kurie atsiduria ir už tradicinio kultūros lauko ribų. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 07.00 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto allegro

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.