Už Vilniaus. Verslininkė apie virtienių pristatymą į namus: Joniškyje „Bolt“ nėra, bet turiu „Opel Astra“

Už Vilniaus

2021.10.13 18:12

Už Vilniaus. Verslininkė apie virtienių pristatymą į namus: Joniškyje „Bolt“ nėra, bet turiu „Opel Astra“

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Neringa Striūgaitė 15 metų gyveno Vilniuje, bet, atėjus pandemijai, neteko darbo. Nepalūžo. Grįžo į savo gimtąjį Joniškį ir čia įkūrė „Virtienių restoranėlį“.

„Padėjo mano dukra, draugai paskolino, kažkas man netgi ir padovanojo pinigų“, – apie verslo pradžią pasakoja Neringa.

Šiandien Neringai sekasi kuo puikiausiai – restorane lankytojų netrūksta, o, jei reikia, savo išskirtinius virtienius pristato žmonėms ir į namus.

„Joniškyje „Bolt“ nėra, bet Neringa turi Opel Astra, su kuria puikiai važinėja po Joniškį. Tikrai atvešime“, – šypsosi verslininkė.

Atostogų į Lietuvą iš Airijos neseniai buvo grįžusi ir Neringos dukra Indrė Mickevičiūtė. Tai – pirmasis jų susitikimas nuo pandemijos pradžios.

„Dirbi sau. Indus plauni sau. Lėkštes neši sau. Savo mamai padedi. Taip, kaip padėdavau vaikystėj“, – sako Indrė, kuri prisipažįsta svarstanti galimybę grįžti į Lietuvą, o gal ir į Joniškį padėti mamai plėsti verslą.

Ved. Edvardas Kubilius

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Laidos tikslas - pasakoti apie mažesnius Lietuvos regionus (savivaldybes): jų politines aktualijas, geruosius ir bloguosius regionų politikos pavyzdžius; rinkti ir skelbti išskirtines už Vilniaus gyvenančių žmonių istorijas. Laida transliuojama trečiadieniais 18.12 val.

Kiti laidos epizodai

Už Vilniaus

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.