Pakeliui su klasika. Kas svarbiau: ratai ar batai? Pokalbis su archeologu Arūnu Puškoriumi

Pakeliui su klasika

2021.10.13 16:05

Pakeliui su klasika. Kas svarbiau: ratai ar batai? Pokalbis su archeologu Arūnu Puškoriumi

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Po kilusio visuomenės nepasitenkinimo dėl naujajame Centro poliklinikos projekte nenumatytos vietos F. Zappos paminklui, Vilniaus savivaldybė žada, kad skveras liks savo vietoje. Kodėl rengiant architektūrinius projektus vis dar pasitaiko tokių nesusipratimų? Aiškinamės su Vilniaus miesto savivaldybės vyr. architektu Mindaugu Pakalniu.

Antradienį Vokietijos „Schlingel“ festivalyje į vyko filmo „Drugelio širdis“ pasaulinė premjera. Apie įspūdžius premjeroje ir festivalyje kalbame su filmo režisiere Inesa Kurklietyte.

Susipažinsime su Prancūzijoje gyvenančiu ir dirbančiu šiuolaikinio šokio šokėju Dovydu Strimaičiu, kuris Lietuvoje dar nėra gerai žinomas, nes visą savo karjerą šoko užsienyje ir tik kartą gimtojoje šalyje pristatė savo kurtą solo.

Vokietijos Augsburgo miesto galerijoje „Neue Galerie im Höhmannhaus“ pirmą kartą pristatyta dailininkės Patricijos Jurkšaitytės paroda „Schelters//Bleiben“.

Kuo svarbus Brazilijos muzikanto muzikanto Háretono Salvanìnio muzikinis palikimas?

Ką apie mus gali papasakoti batai? Kodėl jie įdomūs archeologams? Apie batus, o gal ir ratus pokalbis su archeologu Arūnu Puškoriumi.

Ved. Marius Eidukonis

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Pagrindinis laidos dėmesys skiriamas muzikai, skirtingų sričių asmenybės pasakoja apie savo aistrą muzikai per įvairius aspektus: kiną, poeziją, literatūrą, dailę, sportą, laisvalaikio užsiėmimus. Kiekviena laida sudaryta iš dviejų dalių: pokalbio ir specialios rubrikos. „Pakeliui su vasara“ keliauja ne tik po Vilnių, Kauną, bet ir į kitur vykstančius renginius. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 16.05 val.

Kiti laidos epizodai

Pakeliui su klasika

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.