10–12. Kaip pamatuoti meno ekonominę vertę?

10–12

2021.10.13 10:05

10–12. Kaip pamatuoti meno ekonominę vertę?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Pokalbis su LRT Radijo bendradarbiu Maksimu Milta, šiuo metu studijuojančiu JAV, apie studijas, adaptaciją JAV ir jo pasakojimų ciklą apie Baltarusijos moteris.

Kaip pamatuoti, ir ar reikia matuoti, kiek menininkas sukuria ekonominės, socialinės vertės? Apie tai kalbamės su Vilnius TECH Kūrybos komunikacijos katedros prof. dr. Jūrate Černevičiūte.

Pasaulio sveikatos organizacija plačiam naudojimui patvirtino pirmąją pasaulyje vakciną nuo maliarijos. Apie vakciną ir maliariją kalbamės su Nacionalinio visuomenės sveikatos centro užkrečiamųjų ligų specialiste entomologe dr. Milda Žygutiene.

Kaip dėl Europos žaliojo kurso turės keistis transporto sektorius? Diskusijoje dalyvauja eurokomisaras Virginijus Sinkevičius, Transporto inovacijų asociacijos valdybos pirmininkas Jurgis Adomavičius ir susisiekimo ministras Marius Skuodis.

Ved. Agnė Skamarakaitė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

LRT RADIJO priešpietyje vedėjai neria į svarbias ir netikėtas temas. Istorijos, socialiniai eksperimentai, apžvalgos, pokalbiai ir Tavo kaimynystės ir namų, tai dvi kas dieną vis kitokios valandos. Laida transliuojama darbo dienomis 10.05 val.

Kiti laidos epizodai

10–12

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.